30 LAT DOŚWIADCZENIA

GRZAŁKI WARSTWOWE
ODWIEDŹ NASZ SKLEP I SPRAWDŹ PRODUKTY
SKLEP
POZNAJ NASZE PRODUKTY

Grzałki warstwowe EMH (Electric Multilayer Heaters) są to niskotemperaturowe grzałki nadrukowane na elastycznej folii. Służyć mogą do ogrzewania powierzchni o skomplikowanych kształtach np. podgrzewanie butli z gazem wykorzystywanych w pracach dekarskich zimą, podgrzewanie niestandardowych powierzchni architektonicznych (lustra), podgrzewanie stołów, blatów roboczych w gastronomii, podgrzewanie wyświetlaczy w okresie zimowym (autobusy, przystanki)..

Warstwowa grzałka elektryczna jest ideą produkcji płaskich powierzchni grzewczych na bazie pasty przewodzącej i cienkiej folii. Elementy grzewcze są nadrukowywane na folię o dowolnych rozmiarach, a ilość drukowanych warstw określa moc grzewczą. Folia grzewcza utrzymuje przez cały czas podwyższoną temperaturę, jednocześnie ograniczając zużycie energii elektrycznej. Możliwe jest zastosowanie rozwiązania z nadrukiem kilku warstw grzewczych, co pozwala na proste sterowanie bez konieczności stosowania elektronicznych regulatorów temperatury.

Technologia produkcji grzałek umożliwia produkcję grzałek do wielu powierzchni, które w sposób ciągły powinny mieść podgrzewaną powierzchnię. Zastosowana technologia produkcji umożliwia realizowanie unikalnych zamówień bez powiększania kosztów produkcji. Produkcja polega bowiem na zaprojektowaniu w systemie komputerowym nadruku i wykonania go w przyjętej technologii. Nie potrzeba zmieniać całego systemu produkcji, nie jest wymagana modernizacja linii produkcyjnej. Zatem możliwa jest realizacja unikalnych zamówień praktycznie „z dnia na dzień”. Produkt gotowy jest do wdrożenia do realizacji, a jego działanie zostało potwierdzone w badaniach wykonanych w Instytucie Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej LRPO 2007-2013.

 

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie ww. produkcji w najwyższej jakości, w pełnej kolorystyce i w każdym typie według indywidualnego zapotrzebowania.
Zapraszamy do współpracy.

 

Sklep online

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź naszą bogatą ofertę. Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie ww. produkcji w najwyższej jakości, w pełnej kolorystyce i w każdym typie według indywidualnych zapotrzebowań.

Telefon

(68) 324 48 98

Adres

ul. Dąbrowskiego 76 B
65-021 Zielona Góra

Email

biuro@keypol.zgora.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 16:00

7 + 13 =