30 LAT DOŚWIADCZENIA

ELEKTROLUMINISCENTY
ODWIEDŹ NASZ SKLEP I SPRAWDŹ PRODUKTY
SKLEP
POZNAJ NASZE PRODUKTY

Elektroluminiscenty można wykorzystywać do podświetlania klawiatur oraz na potrzeby reklamy. Produkowane przez nas klawiatury elektroluminiscencyjne świetnie sprawdzają się przy obsłudze urządzeń w słabym oświetleniu lub w całkowitej ciemności, choć nie tylko.

Ze względu na możliwość dobierania intensywności świecenia elektroluminiscenty można stosować w każdych warunkach. Klawiatury elektroluminiscencyjne posiadają pełną gamę kolorów świecenia i dają ogromne możliwości rodzajów podświetleń, np. całych klawiszy, samych obwódek klawiszy, czy samych ikon na klawiszach. Dodatkowo klawiatury podświetlane ww. metodą nie odbiegają grubością od grubości klawiatury standardowej..

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie ww. produkcji w najwyższej jakości, w pełnej kolorystyce i w każdym typie według indywidualnego zapotrzebowania.
Zapraszamy do współpracy.

 

Sklep online

Jesteś zainteresowany?

Sprawdź naszą bogatą ofertę. Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie ww. produkcji w najwyższej jakości, w pełnej kolorystyce i w każdym typie według indywidualnych zapotrzebowań.

Telefon

(68) 324 48 98

Adres

ul. Dąbrowskiego 76 B
65-021 Zielona Góra

Email

biuro@keypol.zgora.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 16:00

11 + 8 =